Plan wykonany, Bongo 4:2 Grupa JD

Spotkanie z ostatnią drużyną ligi nie należało do najłatwiejszych. Zespół Grupy JD tradycyjnie podszedł do meczu bardzo ambitnie i nie zamierzał tanio skóry sprzedać. Bongiści w pierwszej połowie byli skoncentrowani na wydarzeniach boiskowych co skutkowało dobrą grą i przede wszystkim skuteczną. Wynik spotkania otworzył nasz kapitan Przemek Pławiak, po podaniu Skrzypczyka. Drugą bramkę dołożył Scisło, po akcji ze Świrskim. Jeszcze przed przerwą udało nam się podwyższyć prowadzenie, a gola strzelił kapitalnym uderzeniem, w samo okienko bramki, Łukasz Świrski. Tym razem asystą popisał się Ciach. Początek drugiej połowy zaskoczył chyba wszystkich zgromadzonych na hali. Gracze Grupy JD nie mając nic do stracenia zaatakowali i zdobyli dwie bramki. Tym samym z pewnego prowadzenia zrobił się wynik "na styku". Na szczęście Bongiści dosyć szybko opanowali sytuację i ponownie wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Tym razem asystę zanotował Węgrzyn, a formalności dopełnił Skrzypczyk. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Bongo 4:2. Debiut w naszych barwach zaliczył Bartek Węgrzyn, który pokazał się z bardzo dobrej strony. Natomiast po dłuższej przerwie do gry powrócił Damian Graczykowski, który imponował spokojem i przeglądem sytuacji. Za tydzień czekan nas ostatnia kolejka pierwszej rundy, w której zobaczymy dwa pojedynki na szczycie. Najpierw mecz Bongo (2 miejsce) kontra CDB (3 miejsce), a później pojedynek iCAR (4 miejsce) z liderem UNS - emocje gwarantowane!