Zasłużona porażka, The Zigers 3:2 Bongo Opole

W meczu 2 kolejki musieliśmy sobie radzić bez: Zbocha, Sikorskiego, Pławiaka, Świrskiego, Dory, Kroka, Małka, Kobiery oraz Schichty. To niestety odbiło się na naszej grze, a przede wszystkim na wyniku. W ostatniej chwili do kadry meczowej dołączył Dmytro Kryworuczyshak. Pierwsza połowa była niezła w naszym wykonaniu. Najpierw po asyście Osmolińskiego ładną bramkę w debiucie strzelił debiutant z Ukrainy, a następnie prowadzenie podwyższył Berbelicki po podaniu Skrzypczyka. Wydawało się wtedy, że już nic nie może zagrozić Bongistom, a jednak zaczęliśmy zagrażać sami sobie. Jeszcze przed przerwą The Zigers zdobyli bramkę kontaktową. Druga połowa to już inny obraz gry. Nasz przeciwnik z minuty na minutę grał coraz lepiej, a Bongo wciąż nie mogło złapać odpowiedniego rytmu. W konsekwencji tego Zigers najpierw doprowadza do wyrównania, a następnie z rzutu karnego wychodzi na prowadzenie 3:2. Ostatnie 5 minut meczu to napór Boingistów i zmarnowanych kilka dobrych okazji w tym "długi" rzut karny. Ostatecznie mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem The Zigers 3:2.