Festiwal strzelecki, Bongo 7:6 UNS

W pojedynku z beniaminkiem 1 ligi UNS oglądaliśmy dwie zupełnie inne połowy. W pierwszej nasz rywal nie był w stanie przeprowadzić żadnej składnej akcji natomiast Bongiści grali efektownie oraz efektywnie. Wynik spotkania otworzył Dora, a kolejne trafienia dołożyli Błazy oraz Małek. Później przyszły minuty Kroka, który w przeciągu 5 minut skompletował hat-trick. Niestety w drugich 20 minutach odezwał się brak sił po wczorajszym meczu Berlandu, w którym wystąpiło kilku naszych graczy. Zawodnicy UNS-u nie mając nic do stracenia mocno przycisnęli, ale kapitalnie w naszej bramce spisywał się Staroń i pomimo tego, że skapitulował w sumie 6 razy uchronił nas przed stratą punktów. Mecz za 3 punkty jednak warto wyciągnąć odpowiednie wnioski tak aby w przyszłości nie stracić punktów na własne życzenie.