Zapraszamy do Stowarzyszenia

Ci którzy śledzą nasze losy na bieżąco zapewne pamiętają, że w zeszłym roku sformalizowaliśmy nasze działania i założyliśmy Stowarzyszenie Bongo Opole. Za nami już kilka spotkań zarządu Stowarzyszenia. Zostaliśmy także zarejestrowani w Urzędzie Miasta. Dodatkowo posiadamy już NIP i Regon, a także od niedawna konto bankowe. Jako, że jesteśmy na początku nowego roku wychodzimy do wszystkich zainteresowanych z propozycją przystąpienia do naszego Stowarzyszenia. Daje Wam to realny podgląd wydarzeń wewnątrz klubu, o których nie zawsze publicznie informujemy, a także możliwość czynnego uczestniczenia w zaplanowanych wydarzeniach, a tych w 2018 roku nie będzie brakowało gdyż jest to dla nas rok jubileuszowy. Dodatkowo KAŻDY członek naszego Stowarzyszenia otrzyma w tym roku kartę członkowską, która będzie Was uprawniać do różnych zniżek w wybranych punktach na terenie Opola i nie tylko. Składka członkowska, roczna w naszym Stowarzyszeniu wynosi 60 zł, którą należy opłacić najpóźniej do końca lutego tego roku. Każdy kto opłaci składkę do końca stycznia, gratisowo otrzyma nasz kalendarz. Jeśli jesteś zainteresowany(a) przystąpieniem wystarczy wysłać do nas maila, na adres: bongoopole@gmail.com, a w odpowiedzi dostaniesz formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie niezbędne informacje. Zapraszamy:)