Walka to za mało, Bongo 3:6 APN

Niestety nasz zespół poniósł drugą porażkę w trzecim meczu OLO. Bardzo ciężko rywalizować o punkty kiedy nieobecni byli: Zmuda, Berbelicki, Kielanowski, Chwaliński, Kalbron, Resler, Lachowicz oraz Gurgul. Do tego warto dodać iż mierzyliśmy się z jednym z faworytów, a więc APN Service. Początek meczu i szybko przyjęte dwa ciosy przez Bongistów. Z czasem jednak nasza gra była coraz lepsza, a akcje bardziej składne. Jeszcze przed przerwą dwukrotnie trafił Pietruniak, po asystach Joba oraz Skrzypczyka i mieliśmy remis. Druga połowa zaczęła się podobnie do pierwszej. Tracimy dwie bramki i ruszamy do odrabiania strat. Częściowo to się udaje gdyż łapiemy kontakt, po golu Pietruniaka na 3:4. Niestety kolejne minuty to lepsza gra ze strony APN-u, a zmęczenie Bongistów nie pozwala już im nawiązać wyrównanej walki i ostatecznie przegrywamy 3:6.