Udany powrót Wolfa

Po rocznej przerwie w dzisiejszym meczu z Piorunem w koszulce Bongo ponownie mogliśmy zobaczyć Łukasz Wilczka. Przypominamy, że popularny Wolf reprezentował nasze barwy w 3 lidze gdzie w 10 spotkaniach zdobył 26 bramek! W poprzednim sezonie w czasie rywalizacji 2-ligowej Łukasz odpoczywał od gry na hali ze względów zdrowotnych natomiast przed obecnym sezonem zdecydował, że kolejna zima bez Bongo to tylko czas stracony.

W meczu z Piorunem Wolf od samego początku był bardzo aktywny na boisku jak i poza nim :) Jeszcze w pierwszej połowie jako pierwszy znalazł sposób na bramkarza rywali, a w drugiej części gry podwyższył nasze prowadzenie i tym samym zdobył 33 bramkę w historii swoich występów w Bongo Opole. Gratulujemy udanego powrotu do drużyny i liczymy na podtrzymanie dobrej formy przez cały sezon.