Piorun 1:3 Bongo

W 2 kolejce sezonu ligowego 2011/2012 nasza drużyna mierzyła się z innym beniaminkiem Piorunem Zaodrze. Cały mecz był jednostronnym widowiskiem i Bongiści w niezłym stylu zgarnęli kolejne 3 punkty. Zawodnicy Pioruna od pierwszego gwizdka sędziego głęboko się cofnęli pod swoją bramkę i liczyli na szybkie kontry.

Bongiści natomiast zastosowali wysoki pressing i przez to gra toczyła się przez większość czasu na połowie naszego rywala. Dobrze jednak dysponowany był pilnujący dostępu do bramki Pioruna Bejcar. W końcu po kilka próbach udało się zdobyć bramkę. Po ładnej dwójkowej akcji Schichta wypatrzył dobrze ustawionego Wilczka, a ten uderzeniem z pierwszej piłki wyprowadził Bongo na prowadzenie. Skromnym 1:0 zakończyła się pierwsza połowa. Druga część meczu przypominała pierwszą z tą różnicą, że nasi zawodnicy z upływem czasu mieli coraz więcej wolnego miejsca na boisku co przyniosło pożądany efekty w postaci kolejnych bramek. Na 2:0 podwyższył ponownie Wilczek po dobrze rozegranym rzucie wolnym przez Berbelickiego, a kolejną bramkę dołożył Babik, uderzeniem głową po fantastycznej asyście naszego bramkarza Leonczaka. W samej końcówce piłkarze Pioruna zdobyli honorową bramkę i cały mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem Bongo 3:1.