Statystyczne podsumowanie pierwszej rundy

W ostatni weekend zakończyły się zmagania 1 i 2 Komprachcickiej Ligi Futsalu. Do rozegrania został tylko jeden mecz, przerwany w pierwotnym terminie Rally Team - BCH Ford. Oprócz wspomnianych drużyn pozostałe rozegrały po 8 spotkań i jedynym niepokonanym zespołem jest Bongo Opole. Bongiści wygrali 4 spotkania i dokładnie tyle samo zremisowali.

1 LIGA

2 LIGA

Jeśli chodzi o indywidualne dokonania naszych zawodników to możecie je zobaczyć poniżej. Najlepszym strzelcem aktualnie jest Darek "Młot" Ciach. W klasyfikacji "asystentów" pozycje lidera dzielą Przemek Pławiak oraz Tomek Skrzypczyk. Natomiast w zakładce "minuty" przewodzą, ponownie nasz kapitan Pławiak oraz strzelec wyborowy Ciach. Pierwsza rundę w naszym wykonaniu możemy ocenić poprawnie jednak zdecydowanie za dużo punktów "podarowaliśmy" rywalom co zdecydowanie musi poprawić się w rundzie rewanżowej, która rozpocznie się już najbliższą niedzielę.

BRAMKI

ASYSTY