Pierwsze zwycięstwo, Sun Marino 1:4 Bongo

W meczu 3 kolejki obecnego sezonu mierzyliśmy się z beniaminkiem 1 ligi Sun Marino. Pomimo sporych osłabień kadrowych przez całe spotkanie nasza przewaga nie podlegała dyskusji. W pierwszej połowie, pomimo wielu sytuacji podbramkowych wykorzystaliśmy tylko dwie. Najpierw po zagraniu z rzutu rożnego Skrzypczyka, premierową bramkę w naszych barwach zdobył Ciach. Następnie po indywidualnej akcji Skrzypczyk pokonał bramkarza rywali i na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:0. Druga połowa była podobna do pierwszej. Po kilku minutach podwyższyliśmy prowadzenie po dwójkowej akcji Malinowski - Skrzypczyk jednak za moment w dosyć przypadkowych okolicznościach skapitulował Kociołek. Ostatnie słowo w tym spotkaniu należało do Bongistów i ponownie asystował Malinowski, a swój pierwszy hat trick w tym sezonie skompletował Skrzypczyk. Tym samym odnosimy pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, a już za tydzień mecz z Bajer Team.