Grupa JD 6:6 Bongo

Niedzielny mecz z Grupą JD zaczął się fatalnie dla naszego zespołu. Jeszcze dobrze Bongiści nie weszli w mecz, a Leonczak już 3 razy musiał wyciągać piłkę z siatki. Pomimo tego nasi piłkarze pozbierali się i zaczęli odrabiać straty. Najpierw dwukrotnie Wiora pokonał bramkarza rywali, a następnie sprytnym uderzeniem z rzutu wolnego do remisu doprowadził Czekan i wynikiem 3:3 skończyła się pierwsza połowa.

Drugą część meczu ponownie lepiej rozpoczęli piłkarze Grupy JD, którzy szybko objęli prowadzenie, ale już po chwili znowu mieliśmy remis za sprawą niezawodnego Babika. Nie był to jednak koniec wymiany ciosów gdyż kilka minut później znowu musieliśmy odrabiać straty i ponownie udało się to za sprawą celnego uderzenia Babika. Ten sam zawodnik na 1,5 minuty przed końcem meczu ustrzelił hat-trick i wydawało się, że po fantastycznym meczu dopiszemy sobie kolejne 3 punkty. Niestety na kilkanaście sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego tracimy bramkę i mecz kończy się sprawiedliwym wynikiem 6:6.