Bongo 3:3 Rodło

Spotkanie 5 kolejki Komprachcickiej Ligi Futsalu Bongo Opole kontra Markam Rodło Opole prowadzone było w szybkim tempie, a obie drużyny pokazały ładną, ofensywną grę. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Bongiści za sprawą Babika oraz Leonczaka, który zaliczył kolejną fantastyczną asystę. Niestety prowadzenia nie udało się utrzymać do przerwy, a "zamieszani" w utratę bramki byli również w/w zawodnicy :)

Druga odsłona spotkania dostarczyła jeszcze większych emocji. Bongiści marnowali niezłe okazje pod bramką rywali, a w defensywie popełnili dwa proste błędy co niestety skończyło się utratą dwóch bramek. W ostatnich 5 minutach nasi zawodnicy postawili wszystko na jedną kartę i stosując wysoki pressing starali się zdobyć kontaktową bramkę dającą jeszcze nadzieje na zdobycie punktu/ów w tym spotkaniu. Jak się okazało walka do końca i wiara w korzystny rezultat opłaciła się. Najpierw Babik strzelił gola i wynik brzmiał 2:3, a następnie dokładnie w 19 minucie i 50 sekundzie Berbelicki w zamieszaniu podbramkowym okazał się najszybszy i najsprytniejszy co w ostatecznym rozrachunku dało Bongo kolejny, cenny punkt w rozgrywkach 1-ligowych i po 5 kolejkach zajmujemy wysokie 3 miejsce z dorobkiem 10 punktów - tak trzymać Bongiści !