Autor:

Admin

Utworzono:

09.03.2018

Pojedynki z CDB zawsze należały do wyrównanych i nie inaczej było tym razem. Zanotowaliśmy znakomity początek, a konkretnie Adam Berbelicki, który w ciągu pierwszych 7 minut zanotował klasyczny hat trick! Następnie prowadząc 3:0 Bongiści spuścili z tonu co skrzętnie wykorzystali gracze CDB i na przerwę schodziliśmy prowadząc tylko jedną bramką. W drugiej połowie wróciliśmy na odpowiednie tory. Najpierw na prowadzenie 4:2 wyprowadził nas kapitalnym uderzeniem Piotr Job tym samym zaliczając debiutancką bramkę w barwach Bongo. Warto również odnotować świetną asystę Berbelickiego. Wynik meczu ustalił Graczykowski, a asystę zaliczył nie kto inny jak, Adam Berbelicki, zdecydowanie najlepszy gracz tego spotkania.