Autor:

Admin

Utworzono:

15.10.2017

Do meczu z Cruz de Malta ponownie przystępowaliśmy osłabieni brakiem kilku zawodników. Tym razem nieobecni byli: Ciach, Kubas, Chwaliński, Cieślik oraz Kobiera. Pierwsza połowa była w miarę wyrównana chociaż więcej sytuacji podbramkowych stworzyli Bongiści. Jedyną bramkę w tej części meczu zdobył sprytnym strzałem Berbelicki, a asystę zaliczył Skrzypczyk. Druga połowa była bardziej efektowna jak i efektywna. Najpierw na 2:0 podwyższył Skrzypczyk po asyście Woźniakowskiego, a już za moment nasz rywal zdobył bramkę kontaktową z rzutu wolnego. Odpowiedź Bongistów była niemal natychmiastowa. Na prowadzenie 3:1 wyprowadził nas Owczarek, który dobił strzał w poprzeczkę Skrzypczyka. Gracze Cruz de Malta w ciągu kilku sekund znowu zbliżyli się do nas na jedną bramkę, tym razem po błędzie naszego bramkarza. To było jednak wszystko na co było stać w tym dniu piłkarzy z Malty. W kolejnych minutach Bongiści w końcu pokazali dobrą skuteczność i dobili rywala. Najpierw Woźniakowski, później Skrzypczyk, a wynik meczu ustalił Winsze. Mecz zakończył się jak najbardziej zasłużonym zwycięstwem naszego zespołu 7:2. Niestety gospodarz obiektu, który wciela się w rolę statystyka nie odnotował trzeciej bramki Skrzypczyka i stąd w oficjalnym protokole meczowym widnieje wynik 6:2...