Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Maniex Team Opole
1:2
Gala Dachy Ochodze
Berland Komprachcie Juniorzy
3:1
DEC Team
OIRP Opole
0:8
AnMar Prószków
Nutricia Opole
4:2
Szopa na Narzędzia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
DEC Team
4:1
AnMar Prószków
Berland Komprachcie Juniorzy
4:1
Gala Dachy Ochodze
Maniex Team Opole
4:2
Szopa na Narzędzia
OIRP Opole
2:5
Nutricia Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcie Juniorzy
9:1
Maniex Team Opole
Gala Dachy Ochodze
3:1
DEC Team
OIRP Opole
3:6
Szopa na Narzędzia
AnMar Prószków
3:1
Nutricia Opole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DEC Team
3:3
Maniex Team Opole
Gala Dachy Ochodze
3:5
Nutricia Opole
Berland Komprachcie Juniorzy
13:3
OIRP Opole
AnMar Prószków
2:2
Szopa na Narzędzia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Maniex Team Opole
3:1
AnMar Prószków
Szopa na Narzędzia
5:0
Gala Dachy Ochodze
Nutricia Opole
2:4
Berland Komprachcie Juniorzy
DEC Team
5:4
OIRP Opole
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
OIRP Opole
3:7
Maniex Team Opole
Gala Dachy Ochodze
3:2
AnMar Prószków
Nutricia Opole
1:4
DEC Team
Berland Komprachcie Juniorzy
6:2
Szopa na Narzędzia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nutricia Opole
3:6
Maniex Team Opole
OIRP Opole
1:7
Gala Dachy Ochodze
Szopa na Narzędzia
4:3
DEC Team
AnMar Prószków
4:8
Berland Komprachcie Juniorzy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gala Dachy Ochodze
1:2
Maniex Team Opole
DEC Team
1:6
Berland Komprachcie Juniorzy
AnMar Prószków
5:1
OIRP Opole
Szopa na Narzędzia
4:4
Nutricia Opole
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gala Dachy Ochodze
5:0
Berland Komprachcie Juniorzy
AnMar Prószków
2:1
DEC Team
Szopa na Narzędzia
7:2
Maniex Team Opole
Nutricia Opole
1:0
OIRP Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Maniex Team Opole
5:3
Berland Komprachcie Juniorzy
DEC Team
3:2
Gala Dachy Ochodze
Szopa na Narzędzia
4:7
OIRP Opole
Nutricia Opole
5:4
AnMar Prószków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Maniex Team Opole
4:5
DEC Team
Nutricia Opole
0:5
Gala Dachy Ochodze
OIRP Opole
1:12
Berland Komprachcie Juniorzy
Szopa na Narzędzia
9:4
AnMar Prószków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AnMar Prószków
0:1
Maniex Team Opole
Gala Dachy Ochodze
3:5
Szopa na Narzędzia
Berland Komprachcie Juniorzy
4:6
Nutricia Opole
OIRP Opole
1:3
DEC Team
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Maniex Team Opole
3:3
OIRP Opole
AnMar Prószków
2:2
Gala Dachy Ochodze
DEC Team
3:8
Nutricia Opole
Szopa na Narzędzia
5:4
Berland Komprachcie Juniorzy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Maniex Team Opole
0:6
Nutricia Opole
Gala Dachy Ochodze
4:0
OIRP Opole
DEC Team
2:5
Szopa na Narzędzia
Berland Komprachcie Juniorzy
4:6
AnMar Prószków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości