zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirek Service Domecko
4:7
Stara Gwardia Opole
Bongo Opole
7:2
CDB Futsal Team
AZS UO Opole
2:5
Futsal Groszowice
Bassau Prószków
3:2
Grupa JD Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa JD Opole
2:9
Bongo Opole
Stara Gwardia Opole
8:2
AZS UO Opole
Futsal Groszowice
0:5
Mirek Service Domecko
CDB Futsal Team
3:3
Bassau Prószków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirek Service Domecko
3:3
AZS UO Opole
CDB Futsal Team
5:5
Grupa JD Opole
Bongo Opole
9:3
Bassau Prószków
Stara Gwardia Opole
2:7
Futsal Groszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bassau Prószków
5:2
Mirek Service Domecko
Futsal Groszowice
5:3
Bongo Opole
Grupa JD Opole
4:8
Stara Gwardia Opole
AZS UO Opole
4:5
CDB Futsal Team
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara Gwardia Opole
2:5
Bongo Opole
AZS UO Opole
5:7
Grupa JD Opole
Mirek Service Domecko
1:1
CDB Futsal Team
Bassau Prószków
6:3
Futsal Groszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Futsal Groszowice
7:4
Grupa JD Opole
Bongo Opole
4:4
Mirek Service Domecko
Bassau Prószków
8:4
AZS UO Opole
CDB Futsal Team
1:1
Stara Gwardia Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara Gwardia Opole
4:4
Bassau Prószków
AZS UO Opole
1:23
Bongo Opole
Grupa JD Opole
6:2
Mirek Service Domecko
CDB Futsal Team
9:7
Futsal Groszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara Gwardia Opole
2:5
Mirek Service Domecko
Futsal Groszowice
7:2
AZS UO Opole
Grupa JD Opole
2:5
Bassau Prószków
CDB Futsal Team
2:4
Bongo Opole
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bassau Prószków
6:2
CDB Futsal Team
AZS UO Opole
0:9
Stara Gwardia Opole
Mirek Service Domecko
9:3
Futsal Groszowice
Bongo Opole
7:4
Grupa JD Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UO Opole
4:11
Mirek Service Domecko
Grupa JD Opole
1:2
CDB Futsal Team
Futsal Groszowice
4:5
Stara Gwardia Opole
Bassau Prószków
2:2
Bongo Opole
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirek Service Domecko
0:5
Bassau Prószków
Bongo Opole
5:0
Futsal Groszowice
Stara Gwardia Opole
2:2
Grupa JD Opole
CDB Futsal Team
4:7
AZS UO Opole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
3:1
Stara Gwardia Opole
Grupa JD Opole
7:4
AZS UO Opole
Futsal Groszowice
2:3
Bassau Prószków
CDB Futsal Team
2:4
Mirek Service Domecko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mirek Service Domecko
0:5
Bongo Opole
Grupa JD Opole
4:11
Futsal Groszowice
AZS UO Opole
2:7
Bassau Prószków
Stara Gwardia Opole
3:8
CDB Futsal Team
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bassau Prószków
3:4
Stara Gwardia Opole
Bongo Opole
5:0
AZS UO Opole
Mirek Service Domecko
5:6
Grupa JD Opole
Futsal Groszowice
0:2
CDB Futsal Team
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości