Zmiany kadrowe przed nowym sezonem

Jak to przeważnie bywa przed nowym sezonem doszło do kilku zmian w kadrze naszego zespołu. W nadchodzącym sezonie w barwach Bongo Opole na pewno nie zagrają: Andrzej Barucha, Piotr Fechner, a także Łukasz Wilczek. Całej trójce piłkarzy serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszych barw.

Dla przypomnienia: Andrzej Barucha był podstawowym bramkarzem w 21 spotkaniach, dzięki jego świetnej i brawurowej postawie zdobyliśmy wiele punktów. Piotr Fechner jak na razie jest rekordzistą pod względem liczby występów w całej historii Bongo, a także jednym z najlepszych strzelców, w 39 meczach strzelił 28 bramek. Łukasz Wilczek natomiast okazał się być świetnym egzekutorem gdyż zaledwie w 15 meczach aż 31 razy pokonał bramkarzy rywali co jak na razie czyni go najlepszy strzelcem w historii Bongo. Oczywiście każdy z nich zawsze ma możliwość powrotu do naszego zespołu. W miejsce tych, którzy opuścili nasze szeregi mamy przyjemność powitać kilku nowych graczy, a są nimi: Adam Kania, Tomasz Łydka, Łukasz Babik, Jakub Kowaluk oraz Rafał Wiora. Wszyscy Oni zdążyli już zaliczyć występy w naszych barwach w różnych rozgrywkach.