Z hali na Orlik
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy interesują się występami naszej drużyny. Większośc z Was pewnie spodziewała się długiej przerwy w rozgrywkach ligi halowej, a tym samym "martwego sezonu". Tymczasem Bongiści po opuszczeniu hali wkrótce znowu spotkają się na boisku tym razem trawiastym. Tuż po Świętach Wielkanocnych w Opolu na boisku Orlik przy osiedlu "Malinka" startuje pierwsza edycja ligi, której organizatorem jest OZPN. Oczywiście wśród drużyn zgłoszonych do rozgrywek nie zabraknie Bongo Opole. Kolejne dobre informacje to takie, że udało się już pozyskać odpowiednie środki finansowe konieczne do uiszczenia wpisowego. Wszystko wskazuje również na to iż w w/w lidze nasi piłkarze wystąpią w nowych strojach. Pewne jest także iż oprócz "starych" Bongistów nasz zespół wzmocni kilku nowych piłkarzy. Szczegółowe informacje już wkrótce...