Wraca liga, zaczyna się liga

Po krótkiej przerwie na parkiet wraca nasza drużyna, która w najbliższych dniach rozegra aż 3 spotkania o punkty. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 2 kolejka zmagań 3 ligi Football World. Nasza drużyna tym razem na hali Gwardii w Opolu zmierzy się z FC Golona.

Rywal nie jest nam bliżej znany dlatego ciężko określić faworyta tej potyczki chociaż patrząc na wyniki w dotychczas rozegranych spotkaniach to Bongo powinno być górą jednak na podstawie jednego meczu może to być błędna diagnoza. Mecz rozpocznie się punktualnie o godzinie 16.00 ! Natępnie w środę 11 listopada w dniu Święta Narodowego tym razem na hali w Komprachcicach zmierzymy się z zespołem OSM II Przyszłość Opole. Mecz zaplanowany został na godzinę 17.00 i w tym wypadku również ciężko wskazać faworyta. Natomiast dzień później, w zdzieszowickiej hali o godzinie 19.20 Bongo Opole zainauguruje rozgrywki w tamtejszej lidze futsalu, a pierwszym rywalem będzie Kosmos Kędzierzyn Koźle. Na wszystkie spotkania serdecznie zapraszamy.