Remis z mistrzem, Żubry 4:4 Bongo

Mecz ostatniej kolejki ligowej rozgrywaliśmy z Opolskimi Żubrami, a więc drużyną która obroniła tytuł mistrzowski zdobyty w zeszłym roku. Mając nóż na gardle zagraliśmy dobry mecz, co więcej byliśmy bliscy zainkasowania kompletu punktów. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Bongo 2:1, a bramki zdobyli Skrzypczyk oraz Pietruniak. W drugiej najpierw podwyższyliśmy prowadzenie po golu Kobiery. Następnie Żubry doprowadziły do wyrównania, na co odpowiedzieliśmy bramką Skrzypczyka. Kiedy wydawało się, że ligę zakończymy zwycięstwem nasz przeciwnik doprowadził do wyrównania i mecz zakończył się podziałem punktów. Remis w tym spotkaniu dał nam w ostatecznym rozrachunku 6 miejsce co jednak nie jest wynikiem zadowalającym. Drużnie Żubrów natomiast serdecznie gratulujemy drugiego tytułu z rzędu.