Potrzebujemy pomocy!

Niestety w dzisiejszych czasach pieniądze i sport to nierozłączna para. Nasz zespół pomimo statusu typowo amatorskiego również jest "w potrzebie". Pierwszym krokiem była opłata w wysokości 1200zł, która umożliwia Bongo Opole występy w 3 lidze halowej w Komprachcicach. Jak prędzej informowaliśmy nasz potencjalny sponsor wycofał się z pomocy tuż przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych i zawodnicy sami musieli uiścić nie małą opłatę. Kolejnym niezbędnym wydatkiem jest zakup strojów meczowych.

Na chwilę obecną nie udało się znaleźć nikogo chętnego do pomocy nowej, ambitnej drużynie, a najbliższy mecz już za parę dni....Trwają poszukiwania firmy/osoby, która pomoże nam w zakupie niezbędnego sprzętu sportowego. W zamian oferujemy zamieszczenie reklamy na koszulkach oraz stronie www.

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt:

Prezes Michał Winsze:

telefon 508 263 336