Podsumowanie Opolskiej Ligi Orlika

W dniu wczorajszym odbyło się podsumowanie IX edycji Opolskiej Ligi Orlika. Nasza drużyna rozegrała drugi sezon, a pierwszy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Miejsce 6 jest wynikiem przyzwoitym, ale zdecydowanie za słabym mając na uwadze potencjał Bongo. Mistrzostwo obroniła ekipa Opolskich Żubrów, drugie miejsce zajął beniaminek APN Service, a trzecie Cruz de Malta. Z ligą pożegnały się drużyny: Szopa na Narzędzia, Morawiec Team oraz Melon Team. W dniu jutrzejszym mecz barażowy rozegra Stara Gwardia z Sun Marino, który zadecyduje o tym która z wymienionych drużyn wystąpi w 1 OLO w kolejnym sezonie. Jeśli chodzi o wyróżnienia indywidualne to najlepszym zawodnikiem zakończonego sezonu wybrany został Bartłomiej Musolf (Opolskie Żubry), najlepszym bramkarzem Adam Wołek (Bajer Team), a królem strzelców Bongista Tomasz Skrzypczyk. Start X edycji Opolskiej Ligi Orlika przewidziany został na 3 września.