Pierwszy trening

W przyszły czwartek tj. 08.10.2009 o godzinie 21.30 nasza drużyna rozpocznie przygotowania do sezonu ligowego w Komprachcicach. Ustalono, że będziemy wspólnie trenować z jedną z lepszych ekip futsalowych w Opolu. Forza Opole to drużyna, która poprzednie rozgrywki zakończyła na bardzo wysokim 5 miejscu w 1 lidze.

Najbardziej znani zawodnicy naszego sparingpartnera to: Adam Berbelicki (LZS Sławice), Sławomir Hetmański (LZS Ligota Turawska) oraz Tomasz Skrzypczyk (LZS Kotórz Mały). Zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek na hali Gwardii przy ul.Kowalskiej w godzinach 21.30 - 23.00, zbiórka na miejscu zawsze 15min wcześniej. Koszt wynajmu hali to 180zł za jedną jednostkę treningową, który zostanie podzielony przez wszystkich trenujących zawodników z obu ekip w danym dniu tak więc obowiązkiem WSZYSTKICH graczy jest posiadanie oprócz stroju sportowego gotówki na każdym treningu !