Nieudana inauguracja, Bongo 1:2 Żubry

Na inaugurację sezonu w Opolskiej Lidze Orlika ulegliśmy obrońcy tytuły, Opolskim Żubrom 1:2. W pierwszej połowie to nasza drużyna miała inicjatywę i przeważała jednak tylko raz udało nam się pokonać bramkarza rywali. Piłkę przed polem karnym przejął Król i strzałem z typowego "kazika" zdobył bramkę w swoim debiucie w barwach Bongo. Niestety drugie 15 minut to słabsza gra Bongistów co skrzętnie wykorzystali gracze Żubrów. Najpierw piłkę do swojej bramki skierował kolejny debiutant Dariusz Ciach, a następnie po serii błędów, na raty ale w końcu skapitulował Dworakowski. W naszym zespole w porównaniu do zeszłego sezonu zaszło sporo zmian personalnych i jak to się mówi potocznie "pierwsze koty za płoty" i miejmy nadzieję, że z każdym meczem nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej. W najbliższą niedzielę, w ramach drugiej kolejki, zmierzymy się APN Service, a więc z jednym z faworytów do tytułu mistrzowskiego.