Nietypowy turniej - musisz tam być

Bongo Opole wraz z zespołem żużlowym Kolejarz Opole w lutym zorganizuje turniej piłkarski, którego stawkę uzupełnią Skaut Opole oraz TP S.A. Katowice. Zawody, pod nazwą "I Speedway Turniej Piłki Nożnej", odbędzie się 12 lutego na hali Gwardii w Opolu, początek o godzinie 16:30.

Wszystkie drużyny, tj: Kolejarz, Bongo, Skaut oraz TP rozegrają mecze "każdy z każdym", które wyłonią najlepszą tego dnia ekipę. Między spotkaniami kibiców czeka wiele atrakcji jednak największą niewątpliwie będzie możliwość zobaczenia na żywo, bez kevlarów i kasków żużlowców opolskiego Kolejarza, którego kibiców nie brakuje w naszym województwie. Wkrótce szczegółowe informacje na naszej stronie dotyczące imprezy, na którą już teraz serdecznie zapraszamy !