Kompletowanie składu

Drużyna Bongo Opole powstała w zeszłym roku i po 3 dniach wystartowała w III Maratonie Piłkarskim w Głuchołazach. Debiutanckie zawody ekipa z Opola zakończyła na 4 miejscu. Przez kolejne miesiące aż do dnia wczorajszego nie działo się nic co mogło by zainteresować naszych kibiców.

Właśnie teraz nastał czas na kompletowanie składu, który będzie reprezentował barwy Bongo Opole w 3 lidze halowej w Komprachcicach. Do tej pory prezesowi Michałowi Winsze udało się przekonać do gry: Leonczaka, Bellę, Czekana, Jacka, A.Osmolińskiego, Wiesnera. Swoją chęć gry wyraził także Jarosław Kubas, który na jak na razie zmaga się z kontuzją kolana jednak jest on już w ostatniej fazie rehabilitacji i są duże szanse na występy w naszych barwach popularnego Jara. Rywalizacja ligowa rozpocznie się prawdopodobnie pod koniec października i do tego czasu nabór do naszej drużyny trwa,a wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z adminem, który podany jest na naszej stronie.