Grad bramek, Bongo 8:6 CDB

Rundę rewanżową rozpoczęliśmy szalonym meczem z CDB Futsal Team. W pierwszej odsłonie spotkania Bongiści przeważali zdecydowanie, a nasi rywale mieli problem ze skonstruowaniem składnej akcji. Na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Skrzypczyk, a wynik jeszcze przed przerwą podwyższyli Krok oraz Błazy. Na początku drugich 20 minut strzelamy bramkę na 4:0 autorstwa Skrzypczyka i wydawało się, że jest już "po meczu". Tymczasem gracze CDB podjęli walkę i w krótkim odstępie czasu strzelili bramki. Należy jednak dodać iż swoją postawą w defensywie ułatwiliśmy zadanie rywalom. Na szczęście Bongiści szybko odpowiedzieli kolejnymi trafieniami. Na 5:2 strzela Graczykowski, zdobywając swoją pierwszą bramkę w naszych barwach, a na 6:2 podwyższa Błazy. Następnie ponownie tracimy dwie bramki i znowu wynik zrobił się "na styku". W ostatnich minutach meczu trwała wymiana ciosów. Najpierw na 7:4 trafia Krok, później CDB odpowiada i mamy 7:5. Następnie Berbelicki strzela na 8:5, a w samej końcówce Nikołajczyk skapitulował po raz szósty i ostatecznie mecz kończy się wynikiem 8:6. Po tym zwycięstwie awansujemy w tabeli o jedno miejsce, wyprzedzając naszego wczorajszego rywala.