Efektowne zwycięstwo, UNS 2:7 Bongo

Ostatnie spotkanie z UNS-em było jednostronnym widowiskiem. W pierwszej połowie bramki zdobyli, dwie Krok oraz jedną Skrzypczyk. Wszystkie akcje, po których strzelaliśmy gole były rozegrane wzorowo i nasz rywal mógł tylko się przyglądać. Jeden raz zaspaliśmy w defensywie i piłkę z siatki musiał wyciągać Osmoliński, który po raz kolejny wystąpił między słupkami i po raz kolejny nie zawiódł! Druga połowa zaczęła się od straty bramki przez Bongistów, ale odpowiedź była błyskawiczna. Dwójkowe akcje Berbelicki - Błazy przyniosły kolejne dwie bramki. Niestety z każdą minutą frustracja u naszych rywali rosła i zaczęły się z ich strony wejścia rodem z boisk C-klasowych. Na szczęście Bongiści nie dali się sprowokować i cały czas bawili się grą. W efekcie tego zdobyliśmy kolejne dwie bramki, przy których swój udział miał wracający do bardzo wysokiej formy Skrzypczyk. Najpierw asystował naszemu kapitanowi Pławiakowi, a później sam zabawił się z defensywą i bramkarzem rywali. Ostatecznie mecz kończy się zwycięstwem Bongo 7:2. Brawo Panowie!