Porażka na własne życzenie, Bongo 2:3 Stara Gwardia

Niestety od porażki rozpoczęliśmy zmagania w 1 Opolskiej Lidze Futsalu. Problemy rozpoczęły się już przed meczem, a mianowicie naszych dwóch, prudnickich debiutantów pomyliło adresy i zanim dotarli na odpowiedni obiekt kończyła się pierwsza połowa. W tym czasie,występujący awaryjnie między słupkami Winsze dwukrotnie skapitulował. Druga odsłona meczu była zupełnie inna. Co prawda Gwardziści stworzyli kilka okazji bramkowych, ale czujny w bramce był Kociołek chociaż raz musiał uznać wyższość gracza rywali. Bongiści mieli kilka wyśmienitych okazji do zdobycia bramki, ale ta sztuka udała nam się tylko dwukrotnie. Najpierw Skrzypczyk, a później Kielanowski wpisali się na listę strzelców. Niestety zabrakło czasu do wyrównania, a także dobrej dyspozycji arbitra, który w dniu dzisiejszym był zdecydowanie najsłabszym aktorem OLO.