Pierwsze 3 punkty, Szopa 1:3 Bongo

Piękna pogoda, licznie zgromadzeni kibice oraz zapach pieczonych kiełbasek. W takim klimacie przyszło nam rozegrać dzisiejszy mecz z Szopą na Narzędzia. Pierwsza połowa była wyrównana, ale padła tylko jedna bramka, niestety dla naszego rywala. Pomimo kilku niezłych okazji do wyrównania, świetnie w bramce Szopy spisywał się bramkarz i na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1. W drugiej połowie Bongiści przeważali zdecydowanie i niemal całe 15 minut spędzili na połowie przeciwnika, który ograniczał się do sporadycznych kontr. Między słupkami wciąż znakomicie spisywał się bramkarz Szopy, który jednak w końcu skapitulował. Dwójkowa akcja Kobiera - Skrzypczyk przyniosła wyrównanie. Po chwili z rzutu rożnego dośrodkował Kielanowski, a dotychczasowy bohater meczu ewidentnie się pogubił i Bongiści wyszli na prowadzenie. Ostatecznie wynik meczu ustalił Pietruniak, po asyście Skrzypczyka. Tym samym wygrywamy pierwszy mecz w obecnym sezonie OLO. Warto także odnotować udany debiut w naszych barwach Przemka Chwalińskiego oraz premierową bramkę Dawida Pietruniaka. Za tydzień zmierzymy się z jednym z faworytów APN Service!