V Maraton Pilkarski w Głuchołazach

W dniu 19 grudnia 2010 r. w Głuchołazach odbędzie się kolejna edycja turnieju futsalowego pod nazwą "Maraton Piłkarski". Przypomnijmy, że właśnie podczas tego turnieju w 2008 roku debiutowała nasza drużyna zajmując ostatecznie 4 miejsce.

Do 14 grudnia trzeba zgłosić swój udział oraz wpłacić wpisowe w kwocie 60zł. Propozycja dla Bongistów jest następująca: zapisujemy się na turniej, wyjeżdżamy dzień wcześniej tj w sobotę 18 grudnia, zakwaterujemy się w zaprzyjaźnionej "noclegowni", wieczorem zwiedzimy kluby nocne w przygranicznej miejscowości, a na drugi dzień gramy turniej ?! Tak więc Bongiści w komentarzach zgłaszajcie swoją obecność lub jej brak, a także piszcie propozycje dodatkowych atrakcji :)