Rodło 4:4 Bongo

W meczu 14 kolejki nasza drużyna mierzyła swoje siły z Markam Rodło Opole. W pierwszym meczu tych drużyn padł remis 3:3, a Bongiści doprowadzili do wyrównania w ostatnich sekundach. Tym razem dramaturgii również nie brakowało.

Pierwsze minuty to zdecydowana przewaga młodych piłkarzy Rodła dobrze kierowanych przez Sławka Hetmańskiego. Bongiści zanim doszli do siebie po nocnych walkach z samym sobą przegrywali już 2:0. W odpowiedzi składną akcję przeprowadzili Schichta z Kubasem i ten drugi strzela bramkę kontaktową. W pierwszej połowie jeszcze raz skapitulował Łydka i ta część gry kończy się wynikiem 3:1. Pełna mobilizacja w przerwie Bongistów i zapał na drugą połowę został szybko przygaszony gdyż już po 25 sekundach gry Rodło prowadziło 4:1. W tym momencie większość zgromadzonych w hali OSiR-u zapisywało już 3 punkty naszemu rywalowi jednak Bongo zawsze gra do końca i po raz kolejny udało się odrobić stratę. Dwukrotnie Babik oraz raz Berbelicki strzałami z dystansu pokonali dobrze spisującego się bramkarza Rodła. Tym samym mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów, a mogło być jeszcze lepiej gdyby "Uwe Jack" wykorzystał rzut karny...:). Okazja na rehabilitację już w najbliższy weekend, podczas którego zmierzymy się: z Casto w sobotę oraz z Old Gold w niedzielę !