Podsumowanie roku

Pierwszy historyczny rok Bongo Opole już za nami. W rozgrywkach ligowych nasza drużyna rozegrała 8 spotkań z czego 7 zakończyło się naszym zwycięstwem, a raz musieliśmy uznać wyższość przeciwnika.

Najlepszym strzelcem zespołu w minionym roku był Bartłomiej Jacek, który 13 razy pokonał bramkarzy rywali, a także popisał się największą liczbą asyst. Jeśli chodzi o minuty spędzone na boisku to najwięcej 280 na swoim koncie mają: Jacek, Fechner, Czekan oraz Wiesner. Warto również dodać iż Bongo zajmuje aktualnie 2 miejsce w ligowej tabeli i wciąż ma spore szanse na awans do 2 ligi. Tym samym debiutancki rok 2009 był bardzo dobry w wykonaniu Bongistów i mając na uwadze coraz lepszą atmosferę w zespole min. dzięki spotkaniom w PUB-ie "u Uwe" w nowym 2010 roku sukcesy powinny przyjść same i APELUJEMY aby każdy za to szczerze wypił podczas zabawy sylwestrowej :)!!! Do siego roku !