Feniks 2:5 Bongo

W pierwszym oficjalnym spotkaniu drużyna Bongo Opole pokonała Feniks Opole w stosunku 5:2. Pierwszą historyczną bramkę zdobył prezes naszego klubu Michał Winsze. Chwilę później podwyższył rezultat Bartek Jacek i na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:0.

W drugiej odsłonie spotkania rywale atakowali coraz groźniej, a brak zgrania naszych graczy był momentami bardzo widoczny. Po kilku minutach gospodarze niedzielnego pojedynku doprowadzili do remisu strzelając dwie bramki z ciągu 5min. Większość kibiców zapewne zastanawiała się czy rozpędzony Feniks dobije debiutantów.....jednak wręcz przeciwnie to Bongiści znów przejęli inicjatywę i już po chwili prowdzaili po bramce Fechnera i asyście Kubasa. Do końca spotkania trwała twarda walka o zwycięstwo. Szalę na naszą stronę przechylił bohater tego spotkania popularny Uwe Jack, który skompletował hat-tricka również pierwszego w historii Bongo Opole.