ECO 2:5 Bongo

Kibice, którzy w niedzielne przedpołudnie wybrali się na halę w Komprachcicach na pewno nie żałowali. W meczu o przysłowiowe sześć punktów spotkały się drużyny ECO OPOLE i BONGO OPOLE. Bongiści, dla których porażka oznaczała koniec marzeń o zajęciu drugiego miejsca gwarantującego grę w barażach o II ligę, mecz rozpoczęli niezwykle skoncentrowani.

Już po 50 sekundach gry dzięki trafieniom Czekana i Winsze Bongo prowadziło 2 : 0. W dalszej części połowy gra się wyrównała, drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji, ale obaj bramkarze udowodnili, że wiedzą po co stoją między słupkami. W 15 minucie meczu ECO zdobyło bramkę kontaktową. Druga połowa meczu była również bardzo interesująca i wyrównana, jednak to goście po kolejnych golach Pławiaka, Wesnera i Czekana zapewnili sobie ważne 3 punkty.

Po meczu powiedzieli (Andrzej Barucha - BONGO) – Cała drużyna zasłużyła na słowa uznania za zaangażowanie i koncentracje do ostatniej minuty meczu. Mam nadzieje, że utrzymamy wysoka formę do ostatniej kolejki, w której przeciwnikiem naszym będzie najlepsza drużyna ligi Castorama Opole