Bongo Opole dla Domu Dziecka

Każdy z Was śledzący nas uważnie na Facebook'u mógł przeczytać o akcji, w którą zaangażowali się Bongiści. W zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy zbieranie rzeczy dla Domu Dziecka w Jasienicy Górnej. Tak na prawdę działanie było szybkie i spontaniczne jednak spotkało się z całkiem sporym odzewem. Udało nam się zebrać min. zabawki, ubrania, obuwie, warzywa, owoce, słodycze oraz wiele, wiele innych. Zbiórka odbywała się wśród rodziny i znajomych w efekcie czego mogliśmy w tym tygodniu dostarczyć wszystko dzieciakom co sprawiło nam samym ogromną radość.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować oraz wymienić dobroczyńców:

Iwona Wójcicka

Andrzej Barucha

Wojciech Czekan

Grzegorz Lachowicz

Mateusz Błazy

Bogdan Staroń

Robert Czech

oraz

Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych, Referatu Zarządzania Finansowego i Referatu ds. Odwołań, Referatu Monitorowania

Całą akcję skoordynował Michał Winsze, transport zagwarantował Tomasz Staroń wraz z firmą BogStar, a pomagał w transporcie Michał Zboch.

Wszyscy Ci ludzie przyczynili się do skutecznej finalizacji naszej pierwszej, ale na pewno nie ostatniej akcji pomocy dla w/w Domu Dziecka:)

Każdemu z Was serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy najbardziej potrzebującym!