Bongo 9:3 Hestia

Wczorajszy mecz zakończył się pełnym sukcesem naszego zespołu. W pierwszej połowie strzeliliśmy dwie bramki. Najpierw Fechner, a później debiutujący Skrzypczyk pokonali bramkarza rywala. Na początku drugiej odsłony Bongiści najpierw podwyższyli prowadzenie za sprawą dwójkowej akcji Osmoliński - Winsze i golu tego pierwszego, a następnie za bardzo się rozluźnili i oddali inicjatywę rywalowi, który dwukrotnie pokonał Leonczaka.

Szybka reakcja naszej drużyny była niezwykle skuteczna gdyż w ciągu kilku minut zdobyliśmy 4 bramki, a strzelcami kolejno byli: Czekan, Skrzypczyk, Babik oraz Winsze. Goście z Krapkowic w końcówce meczu wykorzystali jeszcze rzut karny, ale Bongiści dobili przeciwnika bramkami: Kowaluka oraz Skrzypczyka. Warto odnotować pierwszą bramkę w naszych barwach Kowaluka oraz hat trick debiutanta Skrzypczyka oraz co cieszy najbardziej, każdy zawodnik z pola w dniu wczorajszym zapisał na swoim koncie bramkę lub asystę!