Football Sport 3:3 Bongo

Rewanżowy mecz z Football Sportem diametralnie różnił się od tego pierwszego, w którym gładko nasi zawodnicy rozprawili się z przeciwnikiem. Tym razem Football mądrze się bronił i wyprowadzał groźne kontry. Pomimo optycznej przewagi naszego zespołu wynik cały czas oscylował w okolicach remisu. Pierwsi bramkę zdobyli Bongiści za sprawą Pławiaka, który dobił odbitą piłkę przez bramkarza.

Po chwili na tablicy wyników było już 1:1. Jeszcze w pierwszej połowie uderzeniem z rzutu wolnego na prowadzenie Bongistów ponownie wyprowadził Jacek. W drugiej części spotkania nasi piłkarze trochę przysnęli, a efektem tego były 2 stracone bramki i bardzo nerwowa końcówka. Próbując doprowadzić za wszelką cenę do wyrównania nie raz zapominaliśmy o obronie i tylko dzięki fantastycznej postawie w bramce Leonczaka do końca meczu pozostawaliśmy w grze o kolejne punkty. Na kilka minut przed końcową syreną w końcu udało się doprowadzić do wyrównania. Bramkę na wagę remisu zdobył Berbelicki i mecz zakończył się mimo wszystko sprawiedliwym remisem 3:3.