Footbal Sport 4:6 Bongo

W meczu kolejki zdecydowanie lepszą drużyną okazało się Bongo Opole. Od początku spotkania nasi piłkarze częściej gościli pod bramką rywala czego efektem był gol zdobyty efektownym, technicznym uderzeniem autorstwa Fechnera.

Po chwili był już jednak remis, ale jeszcze w pierwszej połowie znowu wyszliśmy na prowadzenie po golu zdobytym przez najskuteczniejszego Bongistę Babika. Druga odsłona to długi fragment gry bez bramek, który zakończył niezwykle efektowną bramką nasz Gumiś Czekan, specjalista od strzelania "goli kolejki" :) Prowadzenie 3:1 jeszcze bardziej uskrzydliło nasz zespół, a zupełnie rozgoryczyło rywala. Kolejne trafienia były autorstwa Kielanowskiego, Babika oraz Wilczka, a w końcówce Leonczak skapitulował jeszcze dwukrotnie co było pochodną totalnego rozluźnienia w szykach obronnych Bongo.