Bongo w Zdzieszowickiej lidze futsalu!

Nasza drużyna cały czas stara się rozwijać dlatego też postanowiono spróbować sił w kolejnej lidze futsalu. Bongo ma za sobą pierwszy, udany wytęp w lidze Football World w Komprachcicach, a od przyszłego czwartku rywalizować będzie również w zmaganiach ligowych w Zdzieszowicach.

W rozgrywkch wytstartuje 10 zespołów, których nazwy poznamy w dniu jutrzejszym, na dniach będzie znany również terminarz, ale już dziś wiemy, że wszystkie kolejki ligowe odbędą się w czwartki, a pierwszy mecz nasz zespół rozegra za tydzień 12.11 o godzinie 19.20. Kadra naszego zespołu na te rozgrywki została troche zmodyfikowana. Dołączyli do nas: Rafał Wiora, Tomasz Skrzypczyk oraz Dawid Czepul. Na bieżąco oczywiście będziemy informować o zmaganiach naszej ekipy. W menu utowrzony został specjalny dział pod nazwą "Bongo 2 Opole" jednak jest to tylko umowna nazwa dla potrzeb serwisu gdyż w lidze występować będziemy oczywiście pod oryginalną nazwą Bongo Opole !