Bongo 9:6 Gladiators

Jak przystało na mecz dwóch drużyn walczących o awans do 2 ligi oglądaliśmy ciekawe i prowadzone w szybkim tempie spotkanie. Początek należał do Gladiators jednak dobrze spisywał się Leonczak. Nasz zespół starał grać się z kontry i jak się okazało było to bardzo dobre rozwiązanie.

Najpierw aktywny od początku Przemek Pławiak strzelił na 1-0, a później po podaniu Leonczaka debiutant Wilczek podwyższył na 2-0. Gladiatorsi szybko się pozbierali i strzelili gola kontaktowego. Odpowiedź Bongo była jednak niczym sztorm na Bałtyku lub jak kto woli piątkowy w barze "u Uwe". Dwukrotnie Wilczek po asystach Czekana pokonał bramkarza rywala i wynik brzmiał 4-1. W ostatniej sekundzie pierwszej połowy padła jeszcze jedna bramka i na przerwę schodziliśmy prowadząc 4-2. Druga część meczu to ciągła wymiana ciosów i wiele zmarnowanych okazji przez oba zespoły. Drugą połowę wygraliśmy 5-4 po golach Pławiaka, Jacka, Kielanowskiego, Fechnera oraz ponownie Jacka, który wykazał się niezwykłym instynktem strzeleckim w ostatniej akcji meczu :), a całe spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Bongo Opole 9-6.