Bongo 4:2 Holland Contracting

W drugiej kolejce ligowej nasza drużyna odniosła drugie zwycięstwo. Po raz kolejny spotkanie nie było spacerkiem. Wręcz przeciwnie to nasz rywal w pierwszej połowie przeważał. Jednak to nasi piłkarze jako pierwsi zdobyli bramkę za sprawą Wiory, który wykorzystał podanie Babika.

Nie udało się jednak zejść na przerwę z bramkową przewagą gdyż kilka minut przed gwizdkiem arbitra kończącym pierwszą połowę nasz rywal doprowadził do wyrównania. Druga odsłona to już zdecydowanie lepsza gra Bongistów, którzy świetnie bronili całym zespołem i wyprowadzali bardzo groźne i co najważniejsze skuteczne kontry. Ponownie na prowadzenie wyprowadził nas Wiesner, a asystentem po raz kolejny był Babik. Na 3:1 podwyższył Czekan po ładnej akcji z Schichtą. To prowadzenie trochę uśpiło naszych zawodników co skończyło się stratą drugiej bramki. Jednak ostatnie minuty należały ponownie do Bongo, udokumentowane zostało to strzeleniem 4 bramki autorstwa Wiory po asyście Schichty. Tym samym Bongo po 2 kolejkach jest liderem, a drużyna z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej.