Bongo 3:4 Football Sport

Po bardzo ciekawym i stojącym na niezłym poziomie spotkaniu nasza drużyna poniosła pierwszą porażkę w lidze rozgrywanej na boisku "Orlik". Cały mecz był niezwykle wyrównany, a Bongiści cały czas "gonili" wynik i niemal udało się zdobyć punkt.

W pierwszej połowie piłkarze Football Sport-u dobrze grali z kontry i jako pierwsi zdobyli bramkę, a później kolejną i wynik brzmiał 0:2. W końcówce udało się strzelić gola kontaktowego za sprawą Wilczka. Drugą połowę znowu lepiej zaczął nasz rywal i znowu musieliśmy odrabiać dwubramkową stratę. Jak się okazało nie było to zadanie nie do wykonania. Najpierw Jacek po świetnie rozegranym rzucie wolnym z Kielanowskim zdobył gola kontaktowego, a chwilę później Babik po znakomitej "klepce" z Wilczkiem doprowadził do wyrównania. Końcówka meczu to już zdecydowana przewaga Bongistów jednak kilka zmarnowanych sytuacji zemściło się na 1min przed końcem kiedy to napastnik Football Sport-u pokonał Leonczaka.