Bongo 2:3 Casto

Niestety po raz kolejny nie udało się Bongistom chociaż zremisować z Casto Opole. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga odsłona meczu znakomicie rozpoczęła się dla naszego przeciwnika, który wykorzystując dwa nasze błędy indywidualne w przeciągu dwóch minut zdobył dwie bramki.

Nasi piłkarze dosyć szybko strzelili gola kontaktowego autorstwa Babika jednak chwilę później Casto ponownie podwyższa prowadzenie. Po paru minutach ponownie wracamy do gry po bramce zdobytej przez Pławiaka. W ostatnich pięciu minutach oglądaliśmy niesamowitą wymianę ciosów i zabrakło naprawdę niewiele aby Bongo wyrównało jednak w tym dniu szczęście sprzyjało lepszym i to właśnie Castorama dopisała sobie pierwsze 3 punkty w obecnym sezonie. Cały mecz mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności i oby takowych było jak najwięcej.