zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gala Dachy Ochodze
Pauza
OIRP Opole
4:3
GKS Komprachcice
BCH Ford Opole
7:0
Diwa Personalservice
Maniex Team Opole
1:6
Rally Team
ECO SA Opole
6:5
Nutricia Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Maniex Team Opole
Pauza
OIRP Opole
1:7
Nutricia Opole
GKS Komprachcice
0:4
ECO SA Opole
Diwa Personalservice
1:2
Gala Dachy Ochodze
BCH Ford Opole
5:6
Rally Team
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Diwa Personalservice
Pauza
ECO SA Opole
5:2
OIRP Opole
GKS Komprachcice
2:6
Nutricia Opole
BCH Ford Opole
2:1
Maniex Team Opole
Rally Team
3:2
Gala Dachy Ochodze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
BCH Ford Opole
Pauza
Gala Dachy Ochodze
2:2
OIRP Opole
GKS Komprachcice
0:5
Rally Team
Maniex Team Opole
1:11
Nutricia Opole
Diwa Personalservice
6:4
ECO SA Opole
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rally Team
Pauza
OIRP Opole
2:9
Maniex Team Opole
BCH Ford Opole
3:9
Nutricia Opole
Diwa Personalservice
6:2
GKS Komprachcice
ECO SA Opole
1:2
Gala Dachy Ochodze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ECO SA Opole
Pauza
Nutricia Opole
2:4
Diwa Personalservice
Maniex Team Opole
1:6
GKS Komprachcice
Gala Dachy Ochodze
1:1
BCH Ford Opole
OIRP Opole
3:5
Rally Team
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nutricia Opole
Pauza
BCH Ford Opole
1:2
OIRP Opole
GKS Komprachcice
2:1
Gala Dachy Ochodze
Maniex Team Opole
3:5
Diwa Personalservice
Rally Team
3:0
ECO SA Opole
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
OIRP Opole
Pauza
GKS Komprachcice
7:3
BCH Ford Opole
Diwa Personalservice
5:3
Rally Team
ECO SA Opole
8:4
Maniex Team Opole
Nutricia Opole
4:3
Gala Dachy Ochodze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Komprachcice
Pauza
OIRP Opole
0:5
Diwa Personalservice
BCH Ford Opole
2:4
ECO SA Opole
Maniex Team Opole
1:4
Gala Dachy Ochodze
Rally Team
3:3
Nutricia Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gala Dachy Ochodze
Pauza
GKS Komprachcice
5:2
OIRP Opole
Diwa Personalservice
8:0
BCH Ford Opole
Rally Team
6:3
Maniex Team Opole
Nutricia Opole
6:6
ECO SA Opole
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Maniex Team Opole
Pauza
Nutricia Opole
2:5
OIRP Opole
ECO SA Opole
7:3
GKS Komprachcice
Rally Team
5:4
BCH Ford Opole
Gala Dachy Ochodze
2:4
Diwa Personalservice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Diwa Personalservice
Pauza
OIRP Opole
2:5
ECO SA Opole
Nutricia Opole
0:5
GKS Komprachcice
Maniex Team Opole
4:10
BCH Ford Opole
Gala Dachy Ochodze
2:4
Rally Team
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BCH Ford Opole
Pauza
OIRP Opole
1:3
Gala Dachy Ochodze
Rally Team
3:5
GKS Komprachcice
Nutricia Opole
5:0
Maniex Team Opole
ECO SA Opole
0:5
Diwa Personalservice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rally Team
Pauza
Maniex Team Opole
7:3
OIRP Opole
Nutricia Opole
5:0
BCH Ford Opole
GKS Komprachcice
2:13
Diwa Personalservice
Gala Dachy Ochodze
3:3
ECO SA Opole
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
ECO SA Opole
Pauza
Diwa Personalservice
5:0
Nutricia Opole
GKS Komprachcice
3:3
Maniex Team Opole
BCH Ford Opole
0:4
Gala Dachy Ochodze
Rally Team
10:6
OIRP Opole
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nutricia Opole
Pauza
OIRP Opole
0:5
BCH Ford Opole
Gala Dachy Ochodze
4:1
GKS Komprachcice
Diwa Personalservice
10:1
Maniex Team Opole
ECO SA Opole
5:8
Rally Team
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
OIRP Opole
Pauza
BCH Ford Opole
5:0
GKS Komprachcice
Rally Team
4:2
Diwa Personalservice
Maniex Team Opole
10:13
ECO SA Opole
Gala Dachy Ochodze
2:1
Nutricia Opole
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Komprachcice
Pauza
Diwa Personalservice
3:5
OIRP Opole
ECO SA Opole
7:2
BCH Ford Opole
Gala Dachy Ochodze
10:1
Maniex Team Opole
Nutricia Opole
1:7
Rally Team
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości