zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Futsal Team Chrząstowice
2:2
Stara Gwardia Opole
Markam Opole
3:5
CDB Futsal Team
Bassau Prószków
5:1
Grupa JD Opole
Bongo Opole
20:0
ECO SA Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ECO SA Opole
3:6
Bassau Prószków
Grupa JD Opole
7:3
Stara Gwardia Opole
CDB Futsal Team
3:3
Futsal Team Chrząstowice
Markam Opole
3:1
Bongo Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
4:4
CDB Futsal Team
Stara Gwardia Opole
5:3
ECO SA Opole
Futsal Team Chrząstowice
10:4
Grupa JD Opole
Bassau Prószków
3:3
Markam Opole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
ECO SA Opole
4:4
Futsal Team Chrząstowice
CDB Futsal Team
1:10
Grupa JD Opole
Markam Opole
4:6
Stara Gwardia Opole
Bongo Opole
2:4
Bassau Prószków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa JD Opole
8:2
ECO SA Opole
Futsal Team Chrząstowice
4:4
Markam Opole
Bassau Prószków
4:1
CDB Futsal Team
Stara Gwardia Opole
4:6
Bongo Opole
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
CDB Futsal Team
2:2
ECO SA Opole
Markam Opole
3:3
Grupa JD Opole
Bongo Opole
4:3
Futsal Team Chrząstowice
Bassau Prószków
2:1
Stara Gwardia Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Futsal Team Chrząstowice
1:3
Bassau Prószków
Stara Gwardia Opole
3:1
CDB Futsal Team
Grupa JD Opole
5:7
Bongo Opole
ECO SA Opole
2:4
Markam Opole
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Markam Opole
4:0
CDB Futsal Team
Bongo Opole
14:1
ECO SA Opole
Bassau Prószków
10:3
Grupa JD Opole
Stara Gwardia Opole
2:2
Futsal Team Chrząstowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ECO SA Opole
3:12
Bassau Prószków
Grupa JD Opole
4:5
Stara Gwardia Opole
CDB Futsal Team
3:4
Futsal Team Chrząstowice
Markam Opole
2:5
Bongo Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
6:5
CDB Futsal Team
Bassau Prószków
2:2
Markam Opole
Stara Gwardia Opole
6:0
ECO SA Opole
Futsal Team Chrząstowice
1:3
Grupa JD Opole
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ECO SA Opole
1:19
Futsal Team Chrząstowice
CDB Futsal Team
2:2
Grupa JD Opole
Markam Opole
3:5
Stara Gwardia Opole
Bongo Opole
1:5
Bassau Prószków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa JD Opole
10:3
ECO SA Opole
Stara Gwardia Opole
7:2
Bongo Opole
Futsal Team Chrząstowice
5:4
Markam Opole
Bassau Prószków
9:2
CDB Futsal Team
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
CDB Futsal Team
8:2
ECO SA Opole
Markam Opole
0:5
Grupa JD Opole
Bongo Opole
2:10
Futsal Team Chrząstowice
Bassau Prószków
3:2
Stara Gwardia Opole
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Futsal Team Chrząstowice
1:5
Bassau Prószków
Stara Gwardia Opole
9:3
CDB Futsal Team
Grupa JD Opole
2:7
Bongo Opole
ECO SA Opole
5:0
Markam Opole
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości