zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa JD Opole
Pauza
Stara_Gwardia
4:2
Opolskie Żubry
Bassau Prószków
2:3
CDB Futsal Team
Bongo Opole
5:2
iCAR Wawelno
UNS Team Opole
7:5
Berland Komprachcie Juniorzy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
Pauza
Stara_Gwardia
4:3
Berland Komprachcie Juniorzy
Opolskie Żubry
2:5
UNS Team Opole
Bassau Prószków
0:2
iCAR Wawelno
CDB Futsal Team
6:6
Grupa JD Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
CDB Futsal Team
Pauza
UNS Team Opole
4:3
Stara_Gwardia
Bassau Prószków
0:0
Bongo Opole
Opolskie Żubry
2:2
Berland Komprachcie Juniorzy
iCAR Wawelno
7:4
Grupa JD Opole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bassau Prószków
Pauza
Grupa JD Opole
2:4
Stara_Gwardia
Opolskie Żubry
3:2
iCAR Wawelno
Bongo Opole
4:4
Berland Komprachcie Juniorzy
CDB Futsal Team
2:5
UNS Team Opole
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
iCAR Wawelno
Pauza
Bassau Prószków
3:2
Berland Komprachcie Juniorzy
Stara_Gwardia
2:9
Bongo Opole
CDB Futsal Team
3:4
Opolskie Żubry
UNS Team Opole
12:4
Grupa JD Opole
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UNS Team Opole
Pauza
Grupa JD Opole
4:7
Bassau Prószków
Berland Komprachcie Juniorzy
1:2
CDB Futsal Team
Bongo Opole
3:3
Opolskie Żubry
Stara_Gwardia
2:3
iCAR Wawelno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcie Juniorzy
Pauza
Bassau Prószków
6:4
Stara_Gwardia
Opolskie Żubry
3:4
Grupa JD Opole
Bongo Opole
2:2
CDB Futsal Team
iCAR Wawelno
1:4
UNS Team Opole
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara_Gwardia
Pauza
Bassau Prószków
2:8
Opolskie Żubry
CDB Futsal Team
5:2
iCAR Wawelno
UNS Team Opole
1:5
Bongo Opole
Berland Komprachcie Juniorzy
6:3
Grupa JD Opole
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Opolskie Żubry
Pauza
CDB Futsal Team
7:5
Stara_Gwardia
UNS Team Opole
5:5
Bassau Prószków
Bongo Opole
4:2
Grupa JD Opole
iCAR Wawelno
3:2
Berland Komprachcie Juniorzy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa JD Opole
Pauza
Opolskie Żubry
4:2
Stara_Gwardia
CDB Futsal Team
3:7
Bassau Prószków
iCAR Wawelno
5:3
Bongo Opole
Berland Komprachcie Juniorzy
4:5
UNS Team Opole
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
Pauza
Berland Komprachcie Juniorzy
0:5
Stara_Gwardia
UNS Team Opole
1:7
Opolskie Żubry
iCAR Wawelno
7:4
Bassau Prószków
Grupa JD Opole
8:2
CDB Futsal Team
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
CDB Futsal Team
Pauza
Stara_Gwardia
0:2
UNS Team Opole
Bongo Opole
1:3
Bassau Prószków
Berland Komprachcie Juniorzy
4:5
Opolskie Żubry
Grupa JD Opole
5:4
iCAR Wawelno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bassau Prószków
Pauza
Stara_Gwardia
6:4
Grupa JD Opole
iCAR Wawelno
4:0
Opolskie Żubry
Berland Komprachcie Juniorzy
1:3
Bongo Opole
UNS Team Opole
2:0
CDB Futsal Team
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
iCAR Wawelno
Pauza
Berland Komprachcie Juniorzy
0:5
Bassau Prószków
Bongo Opole
2:1
Stara_Gwardia
Opolskie Żubry
5:1
CDB Futsal Team
Grupa JD Opole
2:3
UNS Team Opole
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UNS Team Opole
Pauza
Bassau Prószków
3:6
Grupa JD Opole
CDB Futsal Team
3:1
Berland Komprachcie Juniorzy
iCAR Wawelno
3:2
Stara_Gwardia
Opolskie Żubry
4:0
Bongo Opole
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcie Juniorzy
Pauza
Stara_Gwardia
1:5
Bassau Prószków
Grupa JD Opole
2:0
Opolskie Żubry
CDB Futsal Team
2:5
Bongo Opole
UNS Team Opole
2:3
iCAR Wawelno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara_Gwardia
Pauza
Opolskie Żubry
4:0
Bassau Prószków
iCAR Wawelno
4:4
CDB Futsal Team
Bongo Opole
4:1
UNS Team Opole
Grupa JD Opole
6:10
Berland Komprachcie Juniorzy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Opolskie Żubry
Pauza
Stara_Gwardia
5:5
CDB Futsal Team
Bassau Prószków
2:2
UNS Team Opole
Grupa JD Opole
1:3
Bongo Opole
Berland Komprachcie Juniorzy
7:4
iCAR Wawelno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości