zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UNS Team Opole
3:4
Opolskie Żubry
Stara Gwardia Opole
5:4
Futsal Groszowice
CDB Futsal Team
1:6
Bongo Opole
Bassau Prószków
9:2
The Zigers
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara Gwardia Opole
4:1
Bassau Prószków
CDB Futsal Team
4:4
UNS Team Opole
The Zigers
3:2
Bongo Opole
Opolskie Żubry
6:1
Futsal Groszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
CDB Futsal Team
6:3
The Zigers
Futsal Groszowice
2:7
Bassau Prószków
Opolskie Żubry
6:4
Stara Gwardia Opole
Bongo Opole
7:6
UNS Team Opole
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
CDB Futsal Team
1:3
Stara Gwardia Opole
Futsal Groszowice
2:6
Bongo Opole
UNS Team Opole
3:8
Bassau Prószków
The Zigers
4:3
Opolskie Żubry
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
1:3
Stara Gwardia Opole
CDB Futsal Team
3:2
Futsal Groszowice
The Zigers
2:2
UNS Team Opole
Bassau Prószków
5:3
Opolskie Żubry
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UNS Team Opole
4:6
Stara Gwardia Opole
Bassau Prószków
4:3
Bongo Opole
Opolskie Żubry
1:4
CDB Futsal Team
The Zigers
5:6
Futsal Groszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara Gwardia Opole
8:1
The Zigers
Futsal Groszowice
0:5
UNS Team Opole
CDB Futsal Team
4:3
Bassau Prószków
Bongo Opole
4:2
Opolskie Żubry
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Opolskie Żubry
6:6
UNS Team Opole
Futsal Groszowice
1:3
Stara Gwardia Opole
Bongo Opole
8:6
CDB Futsal Team
The Zigers
3:9
Bassau Prószków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bassau Prószków
4:3
Stara Gwardia Opole
UNS Team Opole
4:7
CDB Futsal Team
Bongo Opole
5:0
The Zigers
Futsal Groszowice
3:5
Opolskie Żubry
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
The Zigers
0:6
CDB Futsal Team
Bassau Prószków
3:1
Futsal Groszowice
Stara Gwardia Opole
3:2
Opolskie Żubry
UNS Team Opole
2:7
Bongo Opole
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara Gwardia Opole
1:7
CDB Futsal Team
Bongo Opole
5:2
Futsal Groszowice
Bassau Prószków
7:1
UNS Team Opole
Opolskie Żubry
9:0
The Zigers
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara Gwardia Opole
3:4
Bongo Opole
Futsal Groszowice
5:6
CDB Futsal Team
UNS Team Opole
7:1
The Zigers
Opolskie Żubry
4:4
Bassau Prószków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara Gwardia Opole
3:1
UNS Team Opole
Bongo Opole
6:1
Bassau Prószków
CDB Futsal Team
3:0
Opolskie Żubry
Futsal Groszowice
0:4
The Zigers
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
The Zigers
5:6
Stara Gwardia Opole
UNS Team Opole
5:0
Futsal Groszowice
Bassau Prószków
5:1
CDB Futsal Team
Opolskie Żubry
5:5
Bongo Opole
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości