Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunt Opole
Pauza
Bongo Opole
6:4
Zaodrze Opole
Castorama Opole
7:1
Szron Bis Łubniany
Gladiators Opole
5:0
Grupa JD Opole
Fadome Team Złotniki
7:3
Max-Bruk Wawelno
Estudiantes Tommi Opole
1:3
Climbex Piorun Zaodrze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
2:3
Castorama Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Castorama Opole
Pauza
Grupa JD Opole
2:6
Szron Bis Łubniany
Gladiators Opole
0:5
Zaodrze Opole
Fadome Team Złotniki
5:2
Grunt Opole
Estudiantes Tommi Opole
0:5
Bongo Opole
Max-Bruk Wawelno
0:6
Climbex Piorun Zaodrze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Climbex Piorun Zaodrze
Pauza
Bongo Opole
4:8
Fadome Team Złotniki
Grunt Opole
3:7
Gladiators Opole
Castorama Opole
5:3
Estudiantes Tommi Opole
Zaodrze Opole
4:2
Grupa JD Opole
Szron Bis Łubniany
5:0
Max-Bruk Wawelno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Estudiantes Tommi Opole
Pauza
Grupa JD Opole
2:3
Grunt Opole
Gladiators Opole
9:7
Bongo Opole
Climbex Piorun Zaodrze
5:3
Szron Bis Łubniany
Fadome Team Złotniki
4:5
Castorama Opole
Max-Bruk Wawelno
0:8
Zaodrze Opole
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szron Bis Łubniany
Pauza
Bongo Opole
4:3
Grupa JD Opole
Grunt Opole
5:2
Max-Bruk Wawelno
Castorama Opole
5:2
Gladiators Opole
Zaodrze Opole
3:4
Climbex Piorun Zaodrze
Estudiantes Tommi Opole
3:3
Fadome Team Złotniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Fadome Team Złotniki
Pauza
Grupa JD Opole
1:13
Castorama Opole
Gladiators Opole
7:5
Estudiantes Tommi Opole
Climbex Piorun Zaodrze
2:3
Grunt Opole
Szron Bis Łubniany
1:4
Zaodrze Opole
Max-Bruk Wawelno
2:10
Bongo Opole
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaodrze Opole
Pauza
Bongo Opole
6:1
Climbex Piorun Zaodrze
Grunt Opole
2:0
Szron Bis Łubniany
Castorama Opole
7:3
Max-Bruk Wawelno
Fadome Team Złotniki
11:3
Gladiators Opole
Estudiantes Tommi Opole
1:3
Grupa JD Opole
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gladiators Opole
Pauza
Szron Bis Łubniany
2:5
Bongo Opole
Grupa JD Opole
5:9
Fadome Team Złotniki
Max-Bruk Wawelno
4:8
Estudiantes Tommi Opole
Zaodrze Opole
4:3
Grunt Opole
Climbex Piorun Zaodrze
3:3
Castorama Opole
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
Pauza
Grupa JD Opole
6:3
Max-Bruk Wawelno
Castorama Opole
2:0
Grunt Opole
Gladiators Opole
4:6
Climbex Piorun Zaodrze
Fadome Team Złotniki
5:5
Szron Bis Łubniany
Estudiantes Tommi Opole
5:6
Zaodrze Opole
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa JD Opole
Pauza
Grunt Opole
4:1
Bongo Opole
Climbex Piorun Zaodrze
2:1
Fadome Team Złotniki
Zaodrze Opole
1:6
Castorama Opole
Szron Bis Łubniany
1:4
Estudiantes Tommi Opole
Max-Bruk Wawelno
5:2
Gladiators Opole
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunt Opole
Pauza
Castorama Opole
8:1
Szron Bis Łubniany
Gladiators Opole
5:3
Grupa JD Opole
Fadome Team Złotniki
9:1
Max-Bruk Wawelno
Zaodrze Opole
3:4
Bongo Opole
Estudiantes Tommi Opole
0:1
Climbex Piorun Zaodrze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Max-Bruk Wawelno
Pauza
Grunt Opole
2:3
Estudiantes Tommi Opole
Castorama Opole
3:3
Bongo Opole
Climbex Piorun Zaodrze
3:1
Grupa JD Opole
Zaodrze Opole
4:3
Fadome Team Złotniki
Szron Bis Łubniany
7:3
Gladiators Opole
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Castorama Opole
Pauza
Grupa JD Opole
3:4
Szron Bis Łubniany
Gladiators Opole
6:1
Zaodrze Opole
Fadome Team Złotniki
6:1
Grunt Opole
Estudiantes Tommi Opole
2:6
Bongo Opole
Max-Bruk Wawelno
1:9
Climbex Piorun Zaodrze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Climbex Piorun Zaodrze
Pauza
Grunt Opole
6:2
Gladiators Opole
Castorama Opole
8:2
Estudiantes Tommi Opole
Fadome Team Złotniki
3:4
Bongo Opole
Zaodrze Opole
6:3
Grupa JD Opole
Szron Bis Łubniany
6:5
Max-Bruk Wawelno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Estudiantes Tommi Opole
Pauza
Bongo Opole
5:0
Gladiators Opole
Grupa JD Opole
3:3
Grunt Opole
Climbex Piorun Zaodrze
2:4
Szron Bis Łubniany
Fadome Team Złotniki
2:8
Castorama Opole
Max-Bruk Wawelno
0:5
Zaodrze Opole
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Szron Bis Łubniany
Pauza
Grupa JD Opole
6:6
Bongo Opole
Grunt Opole
1:4
Max-Bruk Wawelno
Castorama Opole
15:0
Gladiators Opole
Zaodrze Opole
1:0
Climbex Piorun Zaodrze
Estudiantes Tommi Opole
3:4
Fadome Team Złotniki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Fadome Team Złotniki
Pauza
Bongo Opole
10:2
Max-Bruk Wawelno
Grupa JD Opole
2:8
Castorama Opole
Gladiators Opole
7:9
Estudiantes Tommi Opole
Climbex Piorun Zaodrze
2:1
Grunt Opole
Szron Bis Łubniany
2:2
Zaodrze Opole
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości