zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Service
4:0
The Zigers
Bajer Team
3:2
Szopa na Narzędzia
Bongo Opole
2:3
Stara Gwardia Opole
Melon Team
5:3
Opolskie Żubry
Cruz de Malta
5:3
Mortal Kombat
Grunt Opole
0:4
Morawiec Team
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mortal Kombat
0:0
Grunt Opole
The Zigers
1:6
Morawiec Team
Opolskie Żubry
4:0
Cruz de Malta
Stara Gwardia Opole
2:1
Melon Team
Szopa na Narzędzia
1:3
Bongo Opole
APN Service
5:1
Bajer Team
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Melon Team
1:1
Szopa na Narzędzia
Bongo Opole
3:6
APN Service
Bajer Team
1:3
The Zigers
Cruz de Malta
1:3
Stara Gwardia Opole
Grunt Opole
0:4
Opolskie Żubry
Morawiec Team
0:4
Mortal Kombat
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szopa na Narzędzia
4:3
Cruz de Malta
Opolskie Żubry
8:0
Morawiec Team
Stara Gwardia Opole
0:2
Grunt Opole
The Zigers
1:2
Mortal Kombat
APN Service
4:1
Melon Team
Bajer Team
4:3
Bongo Opole
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Morawiec Team
1:1
Stara Gwardia Opole
Melon Team
3:1
Bajer Team
Cruz de Malta
5:2
APN Service
Grunt Opole
4:4
Szopa na Narzędzia
Bongo Opole
6:4
The Zigers
Mortal Kombat
1:5
Opolskie Żubry
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
5:4
Melon Team
Stara Gwardia Opole
2:6
Mortal Kombat
Szopa na Narzędzia
1:2
Morawiec Team
APN Service
3:2
Grunt Opole
Bajer Team
2:0
Cruz de Malta
The Zigers
2:3
Opolskie Żubry
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Melon Team
2:2
The Zigers
Cruz de Malta
5:4
Bongo Opole
Grunt Opole
1:4
Bajer Team
Morawiec Team
1:4
APN Service
Mortal Kombat
3:3
Szopa na Narzędzia
Opolskie Żubry
4:2
Stara Gwardia Opole
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szopa na Narzędzia
0:5
Opolskie Żubry
The Zigers
3:1
Stara Gwardia Opole
APN Service
3:3
Mortal Kombat
Bajer Team
3:2
Morawiec Team
Bongo Opole
2:6
Grunt Opole
Melon Team
2:7
Cruz de Malta
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Morawiec Team
3:9
Bongo Opole
Grunt Opole
6:1
Melon Team
Cruz de Malta
5:4
The Zigers
Mortal Kombat
2:2
Bajer Team
Opolskie Żubry
2:1
APN Service
Stara Gwardia Opole
0:1
Szopa na Narzędzia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
3:4
Mortal Kombat
APN Service
5:4
Stara Gwardia Opole
Bajer Team
0:0
Opolskie Żubry
The Zigers
3:2
Szopa na Narzędzia
Melon Team
6:0
Morawiec Team
Cruz de Malta
2:2
Grunt Opole
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara Gwardia Opole
2:2
Bajer Team
Morawiec Team
4:7
Cruz de Malta
Mortal Kombat
7:2
Melon Team
Opolskie Żubry
4:4
Bongo Opole
Grunt Opole
1:4
The Zigers
Szopa na Narzędzia
2:9
APN Service
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości