zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajer Team
4:2
DEC Team
SSS Rodło 2016
3:4
Crempa Opole
Medycy Opole
1:4
Bongo Opole
Playmakers
0:4
FWB Team
Sun Marino
6:1
Reset Team
Orlik Ozimek
0:3
APN Service
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
8:3
SSS Rodło 2016
Reset Team
1:7
Playmakers
Crempa Opole
0:1
Sun Marino
DEC Team
2:0
FWB Team
APN Service
3:3
Medycy Opole
Bajer Team
5:0
Orlik Ozimek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Playmakers
1:1
Crempa Opole
Medycy Opole
0:4
Bajer Team
SSS Rodło 2016
1:6
APN Service
Sun Marino
2:6
Bongo Opole
Orlik Ozimek
4:2
DEC Team
FWB Team
4:0
Reset Team
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DEC Team
5:1
Reset Team
Crempa Opole
4:3
FWB Team
Bongo Opole
3:1
Playmakers
APN Service
4:0
Sun Marino
Bajer Team
11:1
SSS Rodło 2016
Orlik Ozimek
3:3
Medycy Opole
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Reset Team
0:11
Crempa Opole
SSS Rodło 2016
0:4
Orlik Ozimek
Sun Marino
3:3
Bajer Team
Playmakers
1:6
APN Service
FWB Team
1:4
Bongo Opole
Medycy Opole
3:0
DEC Team
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Medycy Opole
3:1
SSS Rodło 2016
Bongo Opole
9:3
Reset Team
FWB Team
1:3
APN Service
Bajer Team
7:2
Playmakers
Orlik Ozimek
1:2
Sun Marino
DEC Team
2:3
Crempa Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
DEC Team
5:2
SSS Rodło 2016
Sun Marino
2:3
Medycy Opole
Playmakers
3:4
Orlik Ozimek
FWB Team
2:3
Bajer Team
Reset Team
2:7
APN Service
Crempa Opole
4:3
Bongo Opole
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bajer Team
5:0
Reset Team
APN Service
11:1
Crempa Opole
DEC Team
3:6
Bongo Opole
Orlik Ozimek
2:3
FWB Team
Medycy Opole
3:1
Playmakers
SSS Rodło 2016
2:4
Sun Marino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SSS Rodło 2016
0:7
Playmakers
Sun Marino
2:4
DEC Team
FWB Team
2:2
Medycy Opole
Reset Team
1:5
Orlik Ozimek
Crempa Opole
3:5
Bajer Team
Bongo Opole
2:5
APN Service
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SSS Rodło 2016
1:3
FWB Team
Bajer Team
0:7
Bongo Opole
Orlik Ozimek
3:2
Crempa Opole
Medycy Opole
5:1
Reset Team
APN Service
6:1
DEC Team
Sun Marino
2:5
Playmakers
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Playmakers
1:0
DEC Team
Sun Marino
1:0
FWB Team
SSS Rodło 2016
6:1
Reset Team
Crempa Opole
7:3
Medycy Opole
Bongo Opole
3:0*
Orlik Ozimek
APN Service
1:0
Bajer Team
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości